Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Podłączyłem player+ BOX i nie działa, dlaczego?

Podłączyłeś swój player+BOX zgodnie z instrukcją, próbowałeś go uruchomić po raz pierwszy, ale nie zadziałał?

Przede wszystkim sprawdź, czy na ekranie Twojego telewizora, pojawił się jakiś komunikat.

  • Błąd HDCP - nie wiesz czym jest HDCP? Sprawdź TUTAJ! Jeżeli na Twoim ekranie pojawił się ten błąd upewnij się, że telewizor/urządzenie, do którego próbujesz podłączyć dekoder, jest kompatybilne z mechanizmem HDCP. Jeżeli nie - spróbuj podłączyć dekoder do innego urządzenia.
  • Inny błąd - jeżeli na ekranie pojawił się inny błąd, skontaktuj się z naszym Zespołem Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz na dole strony. Pamiętaj żeby dokładnie opisać jaki problem występuje. 

Jeżeli na ekranie telewizora nie pojawił się żaden komunikat, sprawdź czy na urządzeniu wyświetla się logotyp player+.

  • Tak - upewnij się, że BOX jest poprawnie podłączony do telewizora kablem HDMI. Jeżeli nie, podłącz go ponownie. Jesteś pewny, że kabel HDMI jest podłączony poprawnie? Spróbuj podłączyć go do innego portu (wejścia) lub podłączyć kabel do innego urządzenia, aby zweryfikować, czy na pewno działa.
  • Nie - sprawdź, czy BOX jest podłączony do prądu oraz czy inne urządzenie podłączone do tego samego gniazdka działa poprawnie. Następnie upewnij się, że czy włącznik urządzenia (z tyłu) jest ustawiony na ON oraz czy przełączanie nim (z ON na OFF i na odwrót) daje jakiś efekt. 

Jeżeli żadne z powyższych nie przyniosło efektu - spróbuj zresetować BOX.

Jak to zrobić? Poniżej krótka instrukcja:

  • wyłącz dekoder, a następnie trzymając przycisk „+” wciśnij włącznik na „ON”. Trzymaj tak dłuższy czas, aż player+BOX uruchomi się ponownie.

Pamiętaj! Jeżeli zalogowałeś się już wcześniej na dekoderze, zresetowanie spowoduje jego powrót do ustawień fabrycznych.

Zakupione dekodery Player BOX+ z 90-dniowym darmowym pakietem MAX możesz aktywować tylko do 30 września 2020 roku.
Po tym czasie z darmowego 90-dniowego pakietu na start nie będzie można już skorzystać.
Możesz kupić wybrany pakiet dostępny w sklepie i oglądać Playera na swoim telewizorze z podłączonym boxem. Zobacz pełną ofertę tutaj.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
16% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami