Jak aktywować dostęp do Max?

Posiadasz pakiet HBO w Playerze? Od 11 czerwca 2024 r. treści HBO obejrzysz wyłącznie w serwisie Max.

Przypominamy, jeśli aktywowałeś konto w Hbo Max, wystarczy, że ściągniesz nową aplikację Max lub wejdziesz na max.com i użyjesz do logowania swojego loginu i hasła z serwisu HBO Max. Twoje konto i dane zostało automatycznie przeniesione.

Jak aktywować dostęp do Max? Wygeneruj indywidualny kod i zarejestruj się do usługi na max.com wybierając jako operatora Player. Wybierz metodę aktywacji dostępu i zapoznaj się z prostą instrukcją.

 

Nie masz pakietu HBO w Player, a jesteś stałym użytkownikiem naszego serwisu? Sprawdź naszą specjalną ofertę promocyjną do Max - dowiedz się więcej.

 • KROK 1. Wejdź na max.com i wybierz ZALOGUJ SIĘ.

  KROK 2. Następnie wybierz Utwórz konto Max za pośrednictwem dostawcy telewizji, telefonii komórkowej lub internetu.

  KROK 3. Wyszukaj Player i kliknij podpowiedź, aby przejść dalej.

  KROK 4. Jako zalogowany użytkownik Playera w nowym oknie przejdź do strony https://sklep.player.pl/kod-hbo i kliknij GENERUJ KOD, a następnie skopiuj go do schowka.

  KROK 5. Wróć na stronę Max i wklej wygenerowany kod we wskazane miejsce, a następnie kliknij Prześlij.

  KROK 6. Uzupełnij swoje dane i kliknij Utwórz konto poniżej formularza. To wszystko! Możesz już korzystać z ogromnej biblioteki Max. Miłego oglądania!

 • KROK 1. Zainstaluj aplikację Max na swoim urządzeniu mobilnym i wybierz ZALOGUJ SIĘ. Następnie wybierz Połącz z dostawcą.

  KROK 2. Wyszukaj Player i kliknij podpowiedź, aby przejść dalej. Jako zalogowany użytkownik Playera w nowym oknie przejdź do strony https://sklep.player.pl/kod-hbo i kliknij GENERUJ KOD. Wróć na stronę Max i wklej wygenerowany kod we wskazane miejsce, a następnie kliknij Prześlij.

  KROK 3. Uzupełnij swoje dane i kliknij Utwórz konto poniżej formularza.

  KROK 4. To wszystko! Możesz już korzystać z ogromnej biblioteki Max. Miłego oglądania!

   

   

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
40% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami