Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ Powrót

Chyłka Zaginięcie – najczęstsze pytania i odpowiedzi

Gdzie oglądać serial?

Serial kryminalny Chyłka obejrzysz online, tylko w serwisie player. Oglądaj również w 4K (dowiedz się o wymaganiach technicznych do odtwarzania 4K). Sprawdź też, czy player jest dostępny na Twoim urządzeniu.

Czy odcinki są płatne?

Już teraz obejrzysz wszystkie 7 odcinków w ramach dostępu do pakietu Start za 10 zł/ 30 dni (lub każdego wyższego pakietu z oferty player).

Dlaczego warto kupić pakiet Start?

W pakiecie Start, oprócz serialu Chyłka, zyskujesz dostęp do bogatej kolekcji VOD, w tym programów i seriali TVN oraz kultowych, polskich i zagranicznych produkcji filmowych. A to wszystko bez reklam!

Kup teraz pakiet Start teraz, a dostaniesz w prezencie 30-dniowy dostęp do aplikacji Lecton. Przesłuchaj 3 audiobooki z serii o Joannie Chyłce autorstwa Remigiusza Mroza 
a także blisko innych 2000 audiobooków, najlepszych podcastów, audio seriali i treści medytacyjnych.

Dlaczego nie widzę odcinka na moim Smart TV/ Playstation?

Sprawdź w Tabeli dostępności player, czy na urządzeniu, z którego korzystasz, możliwe jest odtwarzanie płatnych materiałów (na niektórych platformach są dostępne tylko bezpłatne materiały player). Jeśli na Twoim TV nie ma takiej możliwości, zapraszamy do oglądania w przeglądarce komputera lub w aplikacji mobilnej.

Czy mogę oglądać Chyłkę za granicą?

Jeśli chcesz oglądać za granicą, na terenie UE, poprosimy Cię o potwierdzenie stałego miejsca zamieszkania w Polsce. Zapłać polskim środkiem płatniczym by zyskać automatyczny dostęp w Unii Europejskiej. Sprawdź zasady korzystania z player poza Polską.

Gdzie dowiem się więcej o serialu Chyłka-Zaginięcie w player?

Odwiedź stronę www poświęconą Chyłce. Zapraszamy!

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
58% uznało odp. za pomocną
Podobne pytania:

Tutoriale i samouczki

Przydatne materiały wideo, które pozwolą rozwiązać Twój problem

Skontaktuj się z nami

Wybierz wygodną dla Ciebie formę kontaktu z pomocą Player