Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Chyłka Zaginięcie – najczęstsze pytania i odpowiedzi

 

 

Tylko w pakiecie Start zobaczysz cały serial bez reklam!

 

W pakiecie START masz dostęp do pełnej biblioteki produkcji TVN bez reklam, a w niej znane i lubiane programy i seriale, takie jak:

 • cały sezon serialu "Chyłka-Zaginięcie"
 • cały sezon serialu "Odwróceni Ojcowie i Córki"
 • prapremiery serialu "Na wspólnej" i "Zakochani po uszy"
 • oraz najnowsze odcinki "Diagnoza", "Szóstka"

dowiedz się więcej o Pakiecie Start >

 

KUP TERAZ >

 

Zobacz zwiastun:  

 

Mecenas Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) to jedna z najlepszych karnistek w kraju, która wygrywa kolejny głośny proces. Jej klientem jest Piotr Langer Senior (Artur Żmijewski), znany biznesmen z grona dziesięciu najbogatszych Polaków

Serial Łukasza Palkowskiego, to pierwsza ekranizacja prozy Remigiusza Mroza, pisarza, którego twórczość stanowi fenomen literacki ostatnich lat. Autor bestsellerowych kryminałów stworzył postać pani mecenas, która swoją inteligencją, uporem i ciętym dowcipem potrafi zwyciężyć w każdym prawniczym pojedynku. Nowy serial, produkowany specjalnie z myślą o platformie player, przedstawia wydarzenia z drugiego tomu serii o Joannie Chyłce. Jest to historia prawniczo-kryminalna, która angażuje widzów już od pierwszego odcinka.


W obsadzie serialu, oprócz Magdaleny Cieleckiej, znaleźli się także: Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał.

 

Pytania i odpowiedzi

.Gdzie oglądać serial?
Serial Chyłka Zaginięcie obejrzysz online, tylko w serwisie player. 
.Czy odcinki są płatne?
Wszystkie 7 odcinków możesz oglądać bez reklam w ramach dostępu do pakietu Start. Aktywacja pakietu START to tylko 10 zł za dostęp na 30 dni
.Dlaczego nie widzę odcinka na moim Smart TV/ Playstation?
Niestety nie wszystkie aplikacja Player umożliwiają oglądanie materiałów płatnych player+. Jeżeli korzystasz ze starszej "niebieskiej" aplikacji player oglądaj serial Chyłka na stronie internetowej player.pl lub aplikacjach mobilnych. 
.Czy mogę oglądać Chyłkę za granicą?
Tak, masz możliwość oglądania Twoich ulubionych programów i seriali w całej Unii Europejskiej. Jeśli zapłacisz za pakiet polskim środkiem płatniczym, dostęp do pakietu START w całej UE zostanie automatycznie odblokowany.  Jeżeli nie masz możliwości zapłaty polskim środkiem płatniczym możesz przesłać nam dokumenty potwierdzające,że na stałe mieszkasz na terenie RP na podstawie których będziemy mogli odblokować możliwość oglądania poza granicami Polski. 

 

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
57% osób uznało odpowiedź za pomocną.

Skontaktuj się z nami

Wybierz wygodną dla Ciebie formę kontaktu z pomocą player
 • Zaloguj się, aby skontaktować się z konsultantem

  Zaloguj się
  Nie masz jeszcze konta na player.pl?
  Zarejestruj się ›
 • Porozmawiaj z konsultantem online

  Wybierz jedną z dostępnych platform
 • Jak możemy Ci pomóc?
  Musisz udowodnić, że nie jesteś robotem!