Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Chyłka Kasacja w player jak oglądać? – pytania i odpowiedzi NOWY

 

Czas na drugą rundę!

Drugi sezon już 15 listopada tyko w player!

 

Wszystkie odcinki bez reklam obejrzysz tylko w pakiecie START 

 


Aktywuj teraz >

przez 7 dni bez opłat następnie 10 zł za 30 dni

 

Tym razem prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), który zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Jego ojciec, bogaty i wpływowy biznesmen, żąda by sprawą zajęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). U boku patronki stanie jej aplikant - Kordian Oryński (Filip Pławiak). Czy prawnikom uda się przekonać sędziów o niewinności klienta? Kto i dlaczego spróbuje przeszkodzić im w odkryciu prawdy?


W obsadzie znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jacek Koman, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal, Artur Żmijewski i Jakub Gierszał. W drugim sezonie dołączą do nich: Ireneusz Czop, Tomasz Schuchardt,  Olgierd Łukaszewicz, Marcin Bosak.

 

Pytania i odpowiedzi

.Gdzie mogę oglądać serial Chyłka?
Serial Chyłka Kasacja obejrzysz tylko w Player. Serial dostępny player.pl oraz aplikacji mobilnej na urządzeniach z systemem Andorid i iOS oraz na telewizorach z systemem AndroidTV oraz Smart TV Samsung i LG. Sprawdź dostępność pakietu START na Twoim urządzeniu. 
.Czy muszę zapłacić za dostęp do serialu?
Tak, cały sezon serialu dostępny jest w pakiecie Start. Wszystkie odcinki możesz oglądać bez reklam w ramach dostępu do pakietu Start. Aktywacja pakietu START to tylko 10 zł za dostęp na 30 dni. Bezpłatnie dostępny jest pierwszy odcinek serialu. 
.Co mam zrobić jeżeli nie posiadam karty kredytowej czy mogę zapłacić w inny sposób?
Tak możesz wybrać płatność jednorazową kartą płatniczą, BLIK lub przelewem online. Oferta dostępna jest tutaj: 

Wykup dostęp

.Czy mogę oglądać Chyłkę za granicą?
Tak, masz możliwość oglądania Twoich ulubionych programów i seriali w całej Unii Europejskiej. Jeśli zapłacisz za pakiet polskim środkiem płatniczym, dostęp do pakietu START w całej UE zostanie automatycznie odblokowany.  Jeżeli nie masz możliwości zapłaty polskim środkiem płatniczym możesz przesłać nam dokumenty potwierdzające,że na stałe mieszkasz na terenie RP na podstawie których będziemy mogli odblokować możliwość oglądania poza granicami Polski. 
 
 

 

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
58% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami