Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Jak anulować płatność odnawialną w Playerze?

Płatność odnawialna (lub inaczej rekurencyjna) pozwala na cykliczne pobieranie opłaty za wybrany pakiet z Twojej karty płatniczej, bez konieczności wykonywania transakcji po wygaśnięciu pakietu.

Wybierając płatność odnawialną oszczędzasz nie tylko czas - nie martwisz się o przedłużenie pakietu, ale i pieniądze – za wiele pakietów zapłacisz mniej wybierając tę opcję.

Anulowanie płatności odnawialnej

Pamiętaj! W każdej chwili możesz wyłączyć płatności automatyczne. Jest to bardzo proste. Zrobisz to w kilku szybkich krokach (obejrzyj też poniższą instrukcję wideo):

  1. Zaloguj się na Twoim koncie Player (Uwaga! Koniecznie zrób to w przeglądarce komputera. Funkcja nie jest dostępna w aplikacjach mobilnych)
  2. Rozwiń menu główne klikając w swój awatar – w prawym górnym rogu ekranu
  3. Wybierz z menu zakładkę "Moje zakupy"
  4. Odszukaj pakiet w zakładce "Twoje pakiety" i kliknij przy nim przycisk "Anuluj" przy wybranej przez Ciebie usłudze. 
  5. Potwierdź anulowanie subskrypcji pakietu.


Gotowe! Subskrypcja została anulowana, a Twój pakiet będzie aktywny do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

Uwaga! Jeśli usuniesz ze swojego konta kartę płatniczą, którą była opłacana subskrypcja pakietu, będzie to także równoznaczne z anulowaniem płatności odnawialnej. Wówczas opcja anulowania subskrypcji będzie nieaktywna.  

Ważne! Jeżeli nie chcesz, aby pakiet został przedłużony o kolejny okres rozliczeniowy, anuluj jego subskrypcję (płatność odnawialną) najpóźniej na 24h przed rozpoczęciem nowego okresu.

 

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
54% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami