Pakiety dostępne w Playerze

W Playerze masz dostęp do zróżnicowanej oferty - dostosowujemy się do Twoich oczekiwań!

Poniżej znajdziesz krótkie opisy zawartości pakietów dostępnych w serwisie Player. Jeśli chcesz poznać aktualną cenę pakietu, kliknij  "Sprawdź ofertę". 

PLAYER (z reklamami) – Nasza najtańsza oferta! W pakiecie znajdziesz wybrane seriale i programy przed premierą w telewizji, seriale Player Original, kolekcję discovery+ oraz wybrane filmy z biblioteki Player (dowiedz się więcej):

PLAYER (bez reklam) – W tym pakiecie możesz pobierać wybrane produkcje i oglądać je offline (bez dostępu do internetu), a także masz dostęp do wybranych materiałów w jakości 4K/UHD. Znajdziesz w nim wybrane seriale i programy przed premierą w telewizji, seriale Player Original, kolekcję discovery+ oraz wybrane filmy z biblioteki Player. W pakiecie bez reklam mogą pojawiać się materiały autopromocyjne (dowiedz się więcej):

Sprawdź kolekcję materiałów w jakości 4K

Sprawdź, czym się różni Player (z reklamami) i Player (bez reklam)

PLAYER (bez reklam) Z SERCEM - W tym pakiecie wspierasz akcję „Zdrowie w głowie” comiesięczną darowizną w wysokości 2 zł. W ten sposób bezpośrednio pomagasz w tworzeniu bezpiecznych przestrzeni dla dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym. W pakiecie znajdziesz wybrane seriale i programy przed premierą w telewizji oraz kanał TVN na żywo. Dodatkowo będziesz mógł pobierać wybrane produkcje i oglądać je offline (dowiedz się więcej).


PLAYER (bez reklam) + CANAL+ - Pakiet zawiera ofertę PLAYER (bez reklam) oraz pełną ofertę filmów i seriali CANAL+, Oryginalne produkcje i programy sportowe CANAL+, a także 11 kanałów live (dowiedz się więcej):

WYPOŻYCZALNIA PLAYER – to tytuły, do których dostęp wykupujesz jednorazowo, na określoną liczbę godzin. Są oznaczone w prawym górnym rogu odtwarzacza / miniatury jako "Wypożyczalnia". Niektóre z filmów znajdujących się na platformie są dostępne tylko w jednorazowej sprzedaży i nie zawierają się w pakietach. Aktualną listę filmów na życzenie znajdziesz tutaj.

TUTAJ możesz sprawdzić zawartość poszczególnych pakietów i skorzystać z wyszukiwarki.

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
20% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami