Pakiety dostępne w Playerze

W Playerze masz dostęp do zróżnicowanej oferty - dostosowujemy się do Twoich oczekiwań!

Poniżej znajdziesz krótkie opisy zawartości pakietów dostępnych w serwisie Player. Jeśli chcesz poznać aktualną cenę pakietu, kliknij w "Sprawdź ofertę". 

PLAYER (z reklamami) – Nasza najtańsza oferta! W pakiecie znajdziesz wybrane seriale i programy przed premierą w telewizji, seriale Player Original, kolekcję discovery+ oraz wybrane filmy z biblioteki Player (dowiedz się więcej):

PLAYER (z reklamami) + KANAŁY TV - Pakiet zawiera ofertę PLAYER (z reklamami) oraz dodatkowo ponad 20 kanałów live (dowiedz się więcej):

PLAYER (bez reklam) – W tym pakiecie możesz pobierać wybrane produkcje i oglądać je offline (bez dostępu do internetu), a także masz dostęp do wybranych materiałów w jakości 4K/UHD. Znajdziesz w nim wybrane seriale i programy przed premierą w telewizji, seriale Player Original, kolekcję discovery+ oraz wybrane filmy z biblioteki Player. W pakiecie bez reklam mogą pojawiać się materiały autopromocyjne (dowiedz się więcej):

Sprawdź kolekcję materiałów w jakości 4K

Sprawdź, czym się różni Player (z reklamami) i Player (bez reklam)

PLAYER (bez reklam) Z SERCEM - W tym pakiecie wspierasz akcję „Zdrowie w głowie” comiesięczną darowizną w wysokości 2 zł. W ten sposób bezpośrednio pomagasz w tworzeniu bezpiecznych przestrzeni dla dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym. W pakiecie znajdziesz wybrane seriale i programy przed premierą w telewizji oraz kanał TVN na żywo. Dodatkowo będziesz mógł pobierać wybrane produkcje i oglądać je offline (dowiedz się więcej).

PLAYER + KANAŁY TV – Pakiet zawiera ofertę PLAYER (bez reklam) oraz dodatkowo ponad 20 kanałów live (dowiedz się więcej):

Do każdego pakietu zawierającego PLAYER możesz dokupić dostęp do kanałów TV w cenie 20 zł / 30 dni w płatności odnawialnej - dowiedz się więcej.

PLAYER (bez reklam) + CANAL+ - Pakiet zawiera ofertę PLAYER (bez reklam) oraz pełną ofertę filmów i seriali CANAL+, Oryginalne produkcje i programy sportowe CANAL+, a także 11 kanałów live (dowiedz się więcej):

PLAYER (z reklamami) + HBO - Oryginalne produkcje Playera i HBO Max, najpopularniejsze seriale i programy z kanałów TVN, TVN Style, TVN Turbo, TTV – wybrane przed premierą w TV, najlepsze produkcje z wytwórni Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Discovery i innych, a także kanały na żywo: TVN, HBO, HBO 2 i HBO 3 (dowiedz się więcej):

PLAYER (bez reklam) + HBO - oglądaj komfortowo bez reklam (dowiedz się więcej):

PLAYER (z reklamami) + EUROSPORT Extra – Pakiet daje Ci dostęp do zawartości pakietu PLAYER (z reklamami) oraz 2 kanałów live: Eurosport 1 i Eurosport 2 (dowiedz się więcej):

PLAYER (bez reklam) + EUROSPORT Extra - oglądaj komfortowo bez reklam (dowiedz się więcej):

PLAYER (bez reklam) + EUROPOSRT Extra + KANAŁY TV

EUROSPORT Extra jako opcja dodatkowa - dla posiadaczy pakietów PLAYER w cenie 10 zł / 30 dni (płatność odnawialna).


WYPOŻYCZALNIA PLAYER – to tytuły, do których dostęp wykupujesz jednorazowo, na określoną liczbę godzin. Są oznaczone w prawym górnym rogu odtwarzacza / miniatury jako "Wypożyczalnia". Niektóre z filmów znajdujących się na platformie są dostępne tylko w jednorazowej sprzedaży i nie zawierają się w pakietach. Aktualną listę filmów na życzenie znajdziesz tutaj.

TUTAJ możesz sprawdzić zawartość poszczególnych pakietów i skorzystać z wyszukiwarki.

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
18% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami