Oferta EUROSPORT Extra w Playerze NOWY

 

 

Co możesz oglądać dzięki ofercie EUROSPORT Extra w Playerze?

 

Wybierając ofertę EUROSPORT Extra, otrzymujesz:

  • Dodatkowerównoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń sportowych bez reklam* (dostępne podczas transmisji na żywo)
  • Transmisje ze wszystkich wyścigów FIM Speedway Grand Prix, trzech turniejów tenisowego Wielkiego Szlema, w tym US Open, meczów Ligi Mistrzów w piłce ręcznej, turniejów snookerowych, wyścigów kolarskich i sportów zimowych.
  • Produkcje dokumentalne i publicystyczne z biblioteki VOD EUROSPORT Extra
  • Kanały EUROSPORT 1HD i EUROSPORT 2HD na żywo
  • Cofanie już rozpoczętych transmisji do 2 godzin
  • Zawartość jednego z pakietów PLAYER - PLAYER (z reklamami), PLAYER (bez reklam) lub PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV

 

 

Ile kosztuje Pakiet EUROSPORT?

 

Za pakiet EUROSPORT Extra + PLAYER (z reklamami) zapłacisz 25 zł za 30 dni (płatność odnawialna).

 

Aktywuj subskrypcję >

Za pakiet EUROSPORT Extra + PLAYER (bez reklam) zapłacisz 35 zł za 30 dni (płatność odnawialna).

 

Aktywuj subskrypcję > 

Za pakiet EUROSPORT Extra + PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV zapłacisz 50 zł za 30 dni (płatność odnawialna).

 

Aktywuj subskrypcję > 

Dla posiadaczy pakietu PLAYER przygotowaliśmy specjalną ofertę: możesz kupić uzupełniający pakiet EUROSPORT Extra — to tylko 10 zł za 30 dni! Subskrypcję możesz przerwać w dowolnym momencie.

 

Aktywuj subskrypcję > 

 

 

Oglądasz kiedy chcesz i na czym chcesz

oglądasz na smartfonie, tablecie, komputerze i TV

 

Pytania i odpowiedzi

.Czy muszę podpisać długoterminową umowę?
Pakiety z EUROSPORT Extra są dostępne w ramach płatności kartą płatniczą (pakiety odnawialne dające dostęp na 1 miesiąc), przez dodanie do rachunku VECTRA lub PLAY. W przypadku wyboru pakietu krótkookresowego Twoja oferta będzie automatycznie odnawiana co 30 dni. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji bez żadnych zobowiązań. Pamiętaj, aby zrezygnować przynajmniej 24 godziny przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego. Wtedy nie pobierzemy kolejnej opłaty.
.Na jakich urządzeniach mogę oglądać?
Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat urządzeń wspieranych przez serwis player.pl. Jeśli chcesz korzystać z usługi na telewizorze marki Samsung z systemem Orsay lub telewizorze marki LG z systemem Web OS poniżej 3.6 lub na BOX+, po wykupieniu pakietu otrzymasz dostęp do kanałów live Eurosport1 i Eurosport2. Na tych urządzeniach nie ma możliwości skorzystania z dodatkowych funkcji, takich jak np. dostęp do kolekcji VOD z tych kanałów czy dodatkowych live streamów odbywających się poza główną anteną Eurosport1. Z tych opcji możesz korzystać na innych wspieranych przez Playera urządzeniach. Na telewizorach LG z systemem operacyjnym Web OS 3.9 i wyższym dostępne są tylko dwie ścieżki dźwiękowe - w j. polskim i j. angielskim.
.Czy mogę oglądać poza granicami Polski?
Pakiet z EUROSPORT można kupić tylko na terenie Polski. Jeżeli wyjeżdżasz poza granice kraju, masz możliwość oglądania Twoich ulubionych programów i seriali w całej Unii Europejskiej, a także w Norwegii, Islandii i Lichtensteinie.
.Czy posiadając pakiet z EUROSPORT Extra, mogę oglądać materiały bez reklam?
Tak, wszystkie materiały EUROSPORT Extra są dostępne bez reklam (możliwe wyświetlanie materiałów autopromocyjnych oraz reklam podczas streamów LIVE). Występowanie reklam w materiałach dostępnych w pakiecie PLAYER zależy od tego, na który pakiet się zdecydowałeś
.Czy mogę wykupić dostęp tylko do pakietu EUROSPORT Extra, jeśli nie mam aktywnego pakietu PLAYER?
W tej chwili możesz wykupić samodzielną ofertę EUROSPORT Extra tylko wtedy, gdy masz aktywną usługę PLAYER. Dla nowych klientów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę łączoną, dzięki której masz możliwość oglądania najlepszych seriali, filmów oraz programów dostępnych w serwisie Player w bardzo atrakcyjnej cenie.
Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
35% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami