Wyszukiwanie po tagu: test zgodności

 • Jakich wtyczek do przeglądarek potrzebuję?

  Aby Twoja przeglądarka bez problemu mogła odtwarzać materiały na Playerze musi mieć włączoną obsługę plików „cookies” oraz JavaScript. Jeżeli nie jesteś pewny czy Twój komputer i przeglądarka spełniają minimalne wymagania odtwarzacza skorzystaj z naszego Testu zgodności.

 • Jak mogę sprawdzić prędkość swojego łącza internetowego?

  Jeżeli chcesz sprawdzić prędkość swojego łącza internetowego rekomendujemy skorzystanie z naszego Testu Zgodności. Dzięki temu przetestujesz nie tylko prędkość swojego łącza internetowego, ale także czy posiadasz wszystkie aktualne wtyczki i przeglądarkę!

 • Przetestuj usługę!

  Chcesz mieć pewność, że urządzenie z którego korzystasz jest kombatybilne z Playerem? Jeśli oglądasz Playera na komputerze, skorzystaj z naszego Testu zgodności aby upewnić się, że masz zainstalowane wszystkie niezbędne wtyczki i aktualizacje, a Twoje połączenie internetowe jest wystarczające aby bez problemu oglądać materiały w Playerze. Przejdź do Testu zgodności. Następnie kliknij "Uruchom" Test ...

 • Otrzymałem komunikat "Brakujące wtyczki".

  Podczas próby uruchomienia wybranego wideo, na Twoim ekranie pojawił się komunikat "Brakujące wtyczki"? Twoja przeglądarka nie posiada zaktualizowanych wtyczek niezbędnych do odtworzenia materiałów wideo w Playerze (dowiedz się więcej). Skorzystaj z naszego Testu zgodności - wskaże on, które wtyczki wymagają aktualizacji oraz wesprze Cię w ich instalacji.