Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Jakie warunki techniczne muszę spełnić, żeby korzystać z player?

Sprawne korzystanie i oglądanie materiałów dostępnych w player wymaga dostępu do dowolnego typu połączenia z Internetem, o przepustowości nie mniejszej niż 6 Mb/s (oraz co najmniej 25 Mb/s w przypadku materiałów w jakości Ultra HD).

Przeglądarki www

Jakość odtwarzanych materiałów zależy od indywidualnych ustawień komputera – duży wpływ na jakość mają ustawienia programów antywirusowych, firewalli oraz aktywność programów typu p2p.

Player dostępny jest na systemach operacyjnych: Windows 8, Mac OSX 10.12 i ich nowszych wersjach.

Przeglądarki www na jakich dostępny jest player to:

a) Mozilla Firefox;
b) Opera;
c) Google Chrome;
d) Microsoft Edge;
e) Apple Safari, jeżeli wersja jest wyższa niż 10.0;

Dodatkowo upewnij się, że przeglądarka z której korzystasz ma włączoną obsługę plików „cookies” oraz JavaScript.

Aby mieć pewność, że Twój komputer spełnia wszystkie wymagania skorzystaj z funkcji Test zgodności.

Twój ekran powinien być szerokości co najmniej 1366 px;

Aplikacje mobilne

Z player możesz korzystać poprzez Aplikację Mobilną na urządzeniach przenośnych, w których nie zostały wprowadzone modyfikacje niezgodne z zaleceniami producenta urządzenia, określonymi w jego szczegółowych warunkach użytkowania oraz warunkach gwarancji. Aplikacja Mobilna dostępna jest na urządzeniach zaopatrzonych w jeden z następujących systemów operacyjnych:

  • Najnowszą aktualną wersję systemu Android, oficjalnie opublikowaną przez producenta systemu (informacje dostępne pod adresem internetowym https://www.android.com/) lub którąkolwiek z 2 wersji poprzedzających wersję najnowszą], wspierającą wg informacji producenta systemu co najmniej jeden spośród systemów zabezpieczeń treści (DRM) Widevine Classic lub Widevine Modular;
  • Najnowszą aktualną wersję systemu iOS, oficjalnie opublikowaną przez producenta systemu (informacje dostępne pod adresem internetowym http://www.apple.com/) lub którąkolwiek z 2 wersji poprzedzających wersję najnowszą;
  • Windows Phone 10 Mobile

Smart TV

Korzystanie z player jest możliwe na niektórych telewizorach Smart TV, za pośrednictwem niektórych konsoli oraz niektórych dekoderów STB. Sprawdź dostępność player na Twoim urządzeniu. 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
30% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami