Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Odkryj pakiet Start + Wyborcza.pl

 

Oglądaj Playera bez reklam i czytaj wyborcza.pl gdzie chcesz i kiedy chcesz!

 

Sprawdź co dostajesz w ofercie Start + Wyborcza.pl:

 

 

 

  • Bogata kolekcja VOD: programy i seriale TVN oraz kultowe polskie i zagraniczne produkcje filmowe oraz 3 kanały na żywo. 
  • Wszystkie materiały z pakietu dostępne bez reklam
  • Nowe odcinki wybranych seriali TVN prapremierowo - wcześniej niż w TV.
  • Najlepsze seriale TVN, m.in.: "Chyłka-Zaginięcie", "Odwróceni Ojcowie i Córki", "Na wspólnej" i "Zakochani po uszy", "Diagnoza", "Szóstka", "Pod powierzchnią" i wiele innych...

Dowiedz się więcej o Pakiecie Start >

 
  • Nieograniczony dostęp do serwisów: Wyborcza.pl, WysokieObcasy.pl, 24 serwisów lokalnych, a także magazynów Ale Historia, Duży Format, Magazyn Świąteczny, Więcej Świata.
  • Czytasz na dowolnym urządzeniu, również w aplikacji Wyborczej na iOS lub Android.
  • Możesz komentować teksty i dyskutować z innymi czytelnikami.
  • Odbierasz zniżki do -50% w Kulturalnysklep.pl oraz Publio.pl.
  • Jesteś na bieżąco dzięki wieczornemu newsletterowi - najlepsi autorzy podsumowują wydarzenia.

 

Cena: 20 zł za 30 dni

KUP TERAZ >

 

Pytania i odpowiedzi

 

.W jaki sposób otrzymam kod dostępu do Wyborcza.pl?
kod aktywacyjny do prenumeraty przesyłany jest po dokonaniu opłaty za pakiet, na adres e-mail Twojego konta w Playerze (na którym została wykupiona oferta). Wiadomość powinna dotrzeć od razu po zakupie, ale czasem może to potrwać do 3 godzin.
.Ile mam czasu na aktywację vouchera w serwisie Wyborcza.pl?
Aktywuj go od razu po odebraniu wiadomości z numerem vouchera. Tylko w ten sposób będziesz mógł korzystać z prenumeraty Wyborcza.pl.
.Nie dostałem vouchera, co robić?
Upewnij się, że sprawdzasz właściwą skrzynkę e-mail. Wiadomość z kodem wysyłamy na adres Twojego konta w Playerze. Sprawdź wszystkie foldery poczty, również zakładkę SPAM. Sprawdź pocztę około trzy godziny po zakupie oferty, niektóre wiadomości mogą docierać po takim czasie. Nadal nie masz swojego kodu? Skontaktuj się z nami, pomożemy jak najszybciej.
.Jak aktywować voucher w Wyborcza.pl?
Wykonaj trzy proste kroki: Wejdź na stronę: wyborcza.pl/kodplayer  i wpisz otrzymany kod w polu "Kod promocyjny". Podaj swój adres email, na który zostanie przyznany dostęp lub zaloguj się jeśli posiadasz już konto w Wyborcza.pl. Aktywuj dostęp do treści Gazety Wyborczej i czytaj bez limitu!
.Jak aktywować voucher w Playerze?
Zaloguj się na swoje konto w Playerze. Jeśli jesteś nowym Użytkownikiem, zarejestruj się - to bardzo proste (pamiętaj, jeśli kiedykolwiek logowałeś się do któregoś z serwisów TVN, w Playerze możesz zalogować się tymi samymi danymi). Wejdź na stronę aktywacji kodu. Wprowadź otrzymany kod i kliknij WPROWADŹ KOD VOUCHERA. Twój voucher jest już aktywowany, miłego oglądania!
.Na jak długo aktywuję ofertę?
Oferta jest odnawiana co miesiąc. Płatność odnawialną można w każdej chwili anulować, wówczas pakiet jest aktywny do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Aby pakiet nie został przedłużony o kolejny okres rozliczeniowy, należy anulować jego subskrypcję (płatność odnawialną) najpóźniej na 24h przed rozpoczęciem nowego okresu.
.Czy mogę korzystać z pakietu Start za granicą?
Tak, masz możliwość oglądania Twoich ulubionych programów i seriali w całej Unii Europejskiej. Jeśli zapłacisz za pakiet polskim środkiem płatniczym, dostęp do pakietu START w całej UE zostanie automatycznie odblokowany. Jeżeli nie masz możliwości zapłaty polskim środkiem płatniczym możesz przesłać nam dokumenty potwierdzające, że na stałe mieszkasz na terenie RP na podstawie których będziemy mogli odblokować możliwość oglądania poza granicami Polski.
.Czy mogę korzystać z Wyborcza.pl za granicą?
Tak, zabierz swoje ulubione magazyny i serwisy i czytaj na wakacjach, bez ograniczeń.
.Czy mogę zrezygnować?
Subskrypcję możesz anulować w każdej chwili, po zalogowaniu na swoje konto w Playerze. Dowiedz się więcej. Wówczas Twoje pakiety w player.pl i Wyborcza.pl będą aktywne do końca bieżącego okresu rozliczeniowego. Jeśli nie chcesz żeby pakiet przedłużył się o kolejny okres rozliczeniowy, anuluj subskrypcję (płatność odnawialną) najpóźniej na 24h przed rozpoczęciem nowego okresu.

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
44% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami