Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Jak zarządzać zgodami marketingowymi?

Posiadasz konto w player i chcesz zmienić ustawienia swoich zgód marketingowych (włączyć lub wyłączyć zgodę)? Możesz to zrobić w dowolnej chwili sam, w ustawieniach swojego konta.

Pamiętaj, jeśli wyrazisz zgodę na komunikację marketingową, jako pierwszy dowiesz się o nowych ofertach, usługach, dostaniesz też ofertę przedłużenia pakietu, przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Te informacje prześlemy na Twój e-mail.  Co ważne, w ramach wyrażonej zgody nie będziesz na swoją skrzynkę otrzymywał żadnego spamu - wiadomości niezwiązanych z Twoim kontem.

Żeby zarządzać zgodami, zaloguj się w serwisie player i przejdź do sekcji „Moje dane” z menu w prawym górnym rogu ekranu.

 • Zgody TVN

W zakładce „Konto w player” możesz wyrazić lub cofnąć zgodę  na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od podmiotów Grupy Kapitałowej TVN S.A. tj.: TVN S.A., TVN MEDIA Sp. z o.o., TVN Digital S.A.

 • Zgody ITI Neovision S.A.

 Jeżeli posiadasz lub kiedykolwiek posiadałeś któryś z pakietów ITI Neovision S.A. (np. Start Extra lub wyższy), w sekcji „Moje dane” na swoim koncie będziesz widział dodatkową zakładkę „Dane ITI Neovision S.A.”. Możesz w niej zaznaczyć lub cofnąć zgody na komunikację ofert ITI.

UWAGA! W celu dokonania zmiany ustawień zgód marketingowych, konieczne jest zapoznanie się z treścią dokumentu „Obowiązek informacyjny RODO”. Znajduje się on powyżej formularza ze zgodami. Upewnij się, że przewinąłeś jego treść do końca.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
50% osób uznało odpowiedź za pomocną.

Skontaktuj się z nami

Wybierz wygodną dla Ciebie formę kontaktu z pomocą player
 • Zaloguj się, aby skontaktować się z konsultantem

  Zaloguj się
  Nie masz jeszcze konta na player.pl?
  Zarejestruj się ›
 • Porozmawiaj z konsultantem online

  Wybierz jedną z dostępnych platform
 • Jak możemy Ci pomóc?
  Musisz udowodnić, że nie jesteś robotem!