Odkryj Pakiet PLAYER + KANAŁY TV

 

 

Co możesz oglądać w Pakiecie PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV?

 

Pakiet PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV to dostęp do ponad 20 najlepszych kanałów na żywo dla całej rodziny. 

 

  • 3 kanały informacyjne TVN24, TVN24BiŚ i CNN
  • ekskluzywne kanały tematyczne: Discovery, TVN Style, TVN Turbo, animal planet, travel, HGTV, 
  • w Cinemax i Cinemax2 zobaczysz kultowe filmy z największych wytwórni filmowych oraz produkcje niezależnych dystrybutorów.
  • ukochane przez najmłodszych kanały dziecięce: Cartoon Network, Boomerang,
  • największe hity discovery + (sprawdź kolekcję).

Większość programów na żywo możesz też obejrzeć bezpośrednio z Programu Telewizyjnego (EPG), wybierając materiały nawet 24 godzin wstecz.

Sprawdź ZAWARTOŚĆ PAKIETU.

 

 

 

W kolekcji VOD masz dostęp do bogatej biblioteki programów m.in z kanałów TVN24, TVN Style, TVN Turbo, filmów i seriali, a także bajek. Oglądasz wszystko bez reklam. 

Pakiet PLAYER + KANAŁY TV zawiera również całą zawartość pakietu PLAYER. Odkryj pakiet PLAYER

 

 

Ile kosztuje Pakiet PLAYER + KANAŁY TV?

Subskrypcję możesz przerwać w dowolnym momencie.

30 dni

45 PLN


Kup dostęp >

 

 

Masz już jeden z pakietów zawierających PLAYER (bez reklam)? Dodaj Kanały TV do swojego pakietu — to tylko 20 zł za 30 dni!

Kup dostęp >

 

 

Oglądasz kiedy chcesz i na czym chcesz

oglądasz na smartfonie, tablecie, komputerze i TV

 

Dlaczego warto? 

 

Większość programów z ostatniego dnia do obejrzenia od nowa prosto z Programu Telewizyjnego

 


Kanały na żywo możesz oglądać jednocześnie na dwóch różnych urządzeniach. 

 

Kanały na żywo możesz przewijać nawet do 2 godzin wstecz. 

 

 

Pytania i odpowiedzi

 

.Czy muszę podpisać długoterminową umowę?
Pakiet PLAYER (bez reklam) + KANAŁY TV możesz wykupić w ramach płatności kartą płatniczą (pakiet odnawialny dający dostęp na 1 miesiąc), przez dodanie do rachunku VECTRA lub PLAY. W przypadku wyboru pakietu krótkookresowego Twoja oferta będzie automatycznie odnawiana co 30 dni. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji bez żadnych zobowiązań. Pamiętaj, aby zrezygnować przynajmniej 24 godziny przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego. Wtedy nie pobierzemy kolejnej opłaty.
.Jaki jest minimalny czas, na jaki mogę zakupić pakiet bez konieczności kontynuacji umowy?
W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji bez żadnych zobowiązań. Pamiętaj, aby zrezygnować przynajmniej 24 godziny przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego. Wtedy nie pobierzemy kolejnej opłaty.
.Na jakich urządzeniach mogę oglądać materiały wideo i kanały LIVE z oferty player+?.
Materiały wideo i kanały LIVE z oferty player możesz oglądać w przeglądarce internetowej player.pl, na aplikacjach mobilnych Android i iOS oraz telewizorach Samsung, LG (system webOS >3.0) i AndroidTV - dowiedz się więcej.
.Na ilu urządzeniach na raz mogę oglądać materiały wideo?
Mamy dobrą wiadomość: materiały wideo możesz oglądać nawet na 2 urządzeniach. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że listą urządzeń możesz dowolnie zarządzać, np.: usuwać urządzenia, na których nie chcesz już oglądać materiałów i robić miejsca dla kolejnych urządzeń. Wszystko z poziomu Twojego Konta. Kanały na żywo w tym samy czasie możesz oglądać na dwóch różnych urządzeniach. 
.Czy w trakcie trwania pakietu, mogę kupić inny pakiet?
Tak, oczywiście. Jeśli uznasz, że chcesz mieć dostęp do kanałów lub kolekcji, których nie masz w obecnie posiadanym pakiecie, możesz kupić nowy pakiet, który ma więcej materiałów. Zostanie on od razu aktywowany, a poprzedni pakiet zatrzymany na później. Co to oznacza? Nic się nie marnuje. Niewykorzystana część poprzedniego pakietu zostanie Ci włączona po wygaśnięciu nowo zakupionego
.Czy mogę oglądać poza granicami Polski?
Pakiet PLAYER + KANAŁY TV można kupić tylko na terenie Polski. Jeżeli wyjeżdżasz poza granice kraju, masz możliwość oglądania Twoich ulubionych programów i seriali w całej Unii Europejskiej, a także w Norwegii, Islandii i Lichtensteinie.
.Czy mogę współdzielić dostęp do Playera z innymi?
Tak, masz możliwość utworzenie indywidualnych profili, dzięki którym każdy domownik może korzystać z własnego, spersonalizowanego serwisu Player. Na jednym koncie w serwisie Player można utworzyć maksymalnie pięć profili.

 

 

 

 
Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
57% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami