PLAYER (z reklamami) - oglądaj najtaniej

 

 

 

Co możesz oglądać w Pakiecie PLAYER (z reklamami)?

 

Wybierając pakiet Player (z reklamami), otrzymujesz:

 • Dostęp do największej kolekcji programów i seriali.
 • Ekskluzywna kolekcja discovery + (sprawdź kolekcję).
 • Dostęp do kanału TVN na żywo (więcej kanałów na żywo dostępnych w PLAYER + KANAŁY TV)
 • Bogatą bibliotekę materiałów VOD.
 • Najniższą cenę w ofercie Playera. Chcesz oglądać bez reklam, a także mieć możliwość pobierania wybranych materiałów na swoje urządzenie i oglądania ich w trybie offline? Sprawdź pakiet PLAYER.

Seriale dostępne w pakiecie PLAYER (z reklamami) - w tym produkcje Player Original, których nie zobaczysz nigdzie indziej!

 • całe sezony serialu Chyłka
 • Pati
 • Skazana
 • Pułapka
 • 39 i pół tygodnia
 • Odwróceni
 • Szóstka
 • BrzydUla 2
 • 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
 • Nieobecni

Sprawdź ZAWARTOŚĆ PAKIETU.

 

 

Ile kosztuje pakiet PLAYER (z reklamami)?

 

Kup pakiet w cenie 15 zł za 30 dni. Subskrypcję możesz przerwać w dowolnym momencie.

 

Aktywuj subskrypcję >

 

 

Oglądasz kiedy chcesz i na czym chcesz

oglądasz na smartfonie, tablecie, komputerze i TV

 

 

Dlaczego warto? 

 

Dzięki reklamom oglądasz Playera w jeszcze niższej cenie.

 

Wybrane seriale z ramówki TVN oglądasz wcześniej niż w TV.

 

Kontynuujesz oglądanie programu od miejsca, w którym przerwałeś, na dowolnym urządzeniu.

 

 

 

Pytania i odpowiedzi

 

.Czy muszę podpisać długoterminową umowę?
Pakiet PLAYER (z reklamami) możesz wykupić w ramach płatności kartą płatniczą (pakiet odnawialny dający dostęp na 1 miesiąc), przez dodanie do rachunku VECTRA lub PLAY. W przypadku wyboru pakietu krótkookresowego Twoja oferta będzie automatycznie odnawiana co 30 dni. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji bez żadnych zobowiązań. Pamiętaj, aby zrezygnować przynajmniej 24 godziny przed rozpoczęciem nowego okresu rozliczeniowego. Wtedy nie pobierzemy kolejnej opłaty.
.Na ilu urządzeniach na raz mogę oglądać materiały wideo?
Mamy dobrą wiadomość: materiały wideo możesz oglądać nawet na 2 urządzeniach. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że listą urządzeń możesz dowolnie zarządzać, np.: usuwać urządzenia, na których nie chcesz już oglądać materiałów i robić miejsca dla kolejnych urządzeń. Wszystko z poziomu Twojego Konta. Kanały na żywo w tym samym czasie możesz oglądać na dwóch różnych urządzeniach.
.Czy w trakcie trwania pakietu, mogę kupić inny pakiet?
Tak, oczywiście. Jeśli uznasz, że chcesz mieć dostęp do kanałów lub kolekcji, których nie masz w obecnie posiadanym pakiecie, możesz kupić nowy pakiet, który ma więcej materiałów. Zostanie on od razu aktywowany, a poprzedni pakiet zatrzymany na później. Co to oznacza? Nic się nie marnuje. Niewykorzystana część poprzedniego pakietu zostanie Ci włączona po wygaśnięciu nowo zakupionego. 
.Czy mogę oglądać poza granicami Polski?
Pakiet PLAYER (z reklamami) można kupić tylko na terenie Polski. Jeżeli wyjeżdżasz poza granice kraju, masz możliwość oglądania Twoich ulubionych programów i seriali w całej Unii Europejskiej, a także w Norwegii, Islandii i Lichtensteinie.
.Czy mogę współdzielić dostęp do Playera z innymi?
Tak, masz możliwość utworzenia indywidualnych profili, dzięki którym każdy domownik może korzystać z własnego, spersonalizowanego serwisu Player. Na jednym koncie w serwisie Player można utworzyć maksymalnie pięć profili.
.Czym się różni pakiet PLAYER (z reklamami) od pakietu PLAYER?
Pakiet „PLAYER z reklamami” to oferta dla tych, którzy szukają najlepszej rozrywki w bardzo przystępnej cenie.  Nie ma takiej drugiej oferty w Polsce. Za tę cenę użytkownicy otrzymują dostęp dokładnie do tych samych treści, które znajdują się w pakiecie „PLAYER” bez reklam (a więc także do najnowszych produkcji Player Original, m.in. wszystkich sezonów „Chyłki”, „Szadzi”, „Nieobecnych”, „Żywiołów Saszy-Ogień” i najnowszych odcinków ulubionych programów i seriali – m.in. „Kuchennych Rewolucji”, „Na Wspólnej”, „Brzyduli 2” wcześniej niż w TV). W połączeniu z niską ceną, zdecydowaliśmy się w tym pakiecie ograniczyć liczbę reklam, co stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla klientów przyzwyczajonych do niskich opłat. Pakiet ten nie posiada jednak dodatkowych funkcjonalności: formatów w jakości 4K oraz możliwości pobierania odcinków niektórych tytułów.

 

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
66% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami