Jak zarejestrować się w CANAL+ online z pakietem zakupionym w Playerze?

Jeśli posiadasz jeden z pakietów CANAL+, ELEVEN SPORTS, UNLIMITED lub HBO (pochodzący z dystrybucji CANAL+, czyli zakupiony w Playerze przed 1 lipca 2022 roku), możesz zarejestrować się w CANAL+ online i korzystać z serwisu w ramach usługi kupionej w sklepie Player.

Zrobisz to w kilku prostych krokach:
KROK 1. Zaloguj się na swoim koncie w Playerze z dostępem do subskrypcji.
KROK 2. Wejdź na https://sklep.player.pl/aktywacja-canalplus i wybierz ZAREJESTRUJ SIĘ W CANAL+ ONLINE.


KROK 3. Uzupełnij formularz rejestracji konta: wpisz dwukrotnie adres e-mail (ważne: wprowadź adres e-mail niepowiązany z innym kontem w CANAL+ online) oraz utwórz hasło.


KROK 4. Po wypełnieniu formularza zapoznaj się z informacjami dotyczącymi danych osobowych, a następnie kliknij Zarejestruj się.


KROK 5. Potwierdź adres e-mailowy – aby dokończyć rejestrację konta należy je aktywować. Na podany przy rejestracji adres zostanie do Ciebie wysłana wiadomość. Kliknij w link z otrzymanej wiadomości i dokończ proces rejestracji.
Po potwierdzeniu adresu możesz korzystać z serwisu CANAL+ online, logując się na podane podczas rejestracji dane. Pamiętaj, że nadanie uprawnień dostępu treści w serwisie może potrwać do kilkunastu minut.
W przypadku pojawiania się komunikatów o błędach, skontaktuj się z obsługą klienta CANAL+ online lub napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
43% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami