Czym są kanały nowej generacji TVN?

15 kanałów nowej generacji, oparte o najlepsze programy i seriale TVN, dostępne online za pośrednictwem platformy Player z reklamami, bez dodatkowych opłat. 

Każdy z nich oferuje wysokiej jakości treści, do których masz dostęp “tu i teraz”. Staranna selekcja i spersonalizowane materiały zapewnią Ci jak największą satysfakcję z oglądania. Jesteś miłośnikiem kulinariów i szukasz programów o tej tematyce? W kanale TVN REWOLUCJE W KUCHNI zawsze znajdziesz coś dla siebie. A może pasjonujesz się motoryzacją? Włącz TVN MOTO i rozkoszuj się niekończącymi się programami o autach i przemyśle motoryzacyjnym. Teraz możesz oglądać to, co lubisz bez ograniczeń, gdzie chcesz!

 

 

Jesteś nowym użytkownikiem Playera? Poznajmy się! Sprawdź, co jeszcze znajdziesz na naszej platformie!

 • Oto najważniejsze informacje:

  1. Aby uzyskać dostęp, wystarczy być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem na platformie player.pl. Dodatkowo, po utworzeniu konta, zyskujesz opcje personalizacji platformy poprzez funkcję “moja lista”. (Sprawdź, jak założyć konto / zalogować się do Playera na urządzeniu mobilnym lub telewizorze.).
  2. Nie musisz posiadać wykupionego pakietu, by oglądać kanały tematyczne z reklamami.
  3. Nowe kanały TVN znajdziesz w zakładce KANAŁY TV.
  4. Cofanie, przewijanie, zatrzymywanie i wznawianie oglądania programów, filmów i seriali nie jest możliwe dla tych kanałów. Funkcjonalności te są  zarezerwowane dla tradycyjnych kanałów – tj. TVN24 HD czy Eurosport 1 HD – dostępnych w bogatej bibliotece treści dla subskrybentów Playera.
  5. 15 kanałów nowej generacji, takich jak TVN KRYMINALNIE, czy TVN TALK SHOW jest dostępnych tylko na terenie Polski.
  6. Odcinki seriali i programów będą emitowane chronologicznie. 
  7. Premierowe odcinki najnowszych propozycji programowych i produkcji Player Original obejrzeć możesz tylko w kanałach telewizji tradycyjnej lub na platformie dla subskrybentów. 

   

   

   

   

   

   

 • Oglądaj na różnych urządzeniach, niezależnie od lokalizacji!  

  15 nowych kanałów TVN dostępne będzie na wszystkich urządzeniach, na których dostępna jest aplikacja Player (lista urządzeń) wraz z dostępem do dowolnego typu połączenia z Internetem, o przepustowości jednak nie mniejszej niż 6 Mb/s 

 •  

  .Czy muszę oglądać reklamy, jeśli mam wykupiony pakiet Player (bez reklam)?
  Tak. Kanały nowej generacji można oglądać bezpłatnie, w zamian za oglądanie reklam.
  .Czy mogę dopłacić za kanały tematyczne,  by nie oglądać reklam?
  Niestety nie ma takiej możliwości.
  .Dlaczego nie mogę cofać  i przewijać kanałów?
  Cofanie, przewijanie, zatrzymywanie i wznawianie oglądania programów, filmów i seriali nie jest możliwe dla tych kanałów. Funkcjonalności te są  zarezerwowane dla tradycyjnych kanałów – tj. TVN24 HD czy Eurosport 1 HD – dostępnych w bogatej bibliotece treści dla subskrybentów Playera.
  .Kto może oglądać  kanały nowej generacji?
  Każdy zarejestrowany i zalogowany użytkownik player.pl
   
Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
75% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami