Jak aktywować voucher?

Aby aktywować swój voucher na Playerze, postępuj zgodnie z instrukcją. Pamiętaj, że musisz najpierw być zarejestrowanym (kliknij w ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO w prawym górnym rogu strony) i zalogowanym (kliknij w Zaloguj) użytkownikiem serwisu www.player.pl. KLIKNIJ TUTAJ, jeśli potrzebujesz dokładnej instrukcji dotyczącej rejestracji w naszym serwisie.

Upewnij się, że udało Ci się poprawnie zalogować na swoje konto – w prawym górnym rogu powinna pojawić się okrągła ikona z pierwszą literą nazwy Twojego profilu.

Jeśli masz voucher odnawialny, to konieczne będzie podanie numeru karty płatniczej. W przypadku, gdy Twoja karta nie zezwala na subskrypcję (cykliczne pobieranie płatności), voucher nie zostanie aktywowany.

Voucher możesz aktywować w kilku prostych krokach:

KROK 1. Wejdź na stronę https://sklep.player.pl/moj-kod lub wybierz z górnego menu strony Oferta > Zrealizuj voucher.

KROK 2. We wskazanym polu wpisz za pomocą klawiatury 9-znakowy kod przypisany do Twojego vouchera i kliknij SPRAWDŹ.

KROK 4. Po wpisaniu kodu zaakceptuj wymagane zgody, aby aktywować usługę.

KROK 5. Od teraz możesz korzystać z usługi przypisanej do Twojego vouchera. Kliknij w OGLĄDAJ, aby przejść do strony www.player.pl. Pamiętaj, aby zawsze logować się na konto, na którym voucher został przez Ciebie aktywowany.

Twój voucher jest już aktywowany, miłego oglądania!

Niektóre rodzaje voucherów wymagają podania danych karty płatniczej. Są to vouchery z odnawialną płatnością kartą płatniczą. Oznacza to, że po zakończeniu bezpłatnego dostępu do pakietu, zostaje on przedłużony na kolejne okresy. Opłata za pakiet będzie pobierana automatycznie z Twojej karty płatniczej. W każdej chwili możesz wyłączyć płatności automatyczne. Jest to bardzo proste. Dowiedz się więcej. 

Tutaj dowiesz się, w jaki sposób możesz wykupić kartę podarunkową w Playerze.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
58% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami