Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ Powrót

TVN INTERNATIONAL – odpowiedzi na najczęstsze pytania

Już teraz w sklepie player na terenie Wielkiej Brytanii dostępny jest pakiet TVN INTERNATIONAL.

Co znajduje się w pakiecie?

Trzy kanały na żywo:

  • iTVN czyli premierowe seriale, programy, informacje oraz filmy fabularne i dokumentalne. W iTVN Polacy za granicą mogą oglądać najlepsze rodzime propozycje równolegle z Widzami TVN w Polsce.
  • iTVN Extra uzupełnia ofertę materiałów TVN skierowanych do Polaków mieszkających za granicą o najważniejsze magazyny biznesowe, publicystyczne oraz lifestylowe.
  • TVN24 (w wersji zagranicznej) to całodobowy kanał telewizyjny o tematyce informacyjno-publicystycznej. Zapewnia dostęp do najświeższych newsów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ofertę aktualności uzupełniają raporty specjalne, dyskusje i komentarze oraz stałe programy publicystyczne i serwisy informacyjne.

Jak mogę kupić pakiet?

Pakiet kupisz płacąc kartą płatniczą w opcji płatności odnawialnej.

Dzięki temu możesz korzystać z usługi na czas nieokreślony, bez potrzeby pamiętania o opłacaniu jej co miesiąc. Z karty co 30 dni automatycznie zostanie pobrana płatność za Twój pakiet. W każdej chwili możesz sam zrezygnować z dalszych płatności.

Pamiętaj, oferta  TVN INTERNATIONAL jest dostępna wyłącznie na terenie Wielkiej Brytanii i tylko tam jest widoczna w sklepie player.

Ile to kosztuje?

50 PLN / 30 dni

Czy muszę odblokować dostęp do pakietu?

Nie. Po wykupieniu pakietu TVN INTERNATIONAL otrzymujesz automatyczny dostęp do jego zawartości na terenie całej Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj więcej na stronie www pakietu TVN INTERNATIONAL

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
47% uznało odp. za pomocną

Tutoriale i samouczki

Przydatne materiały wideo, które pozwolą rozwiązać Twój problem

Skontaktuj się z nami

Wybierz wygodną dla Ciebie formę kontaktu z pomocą Player