Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Niewspierana przeglądarka

W trakcie korzystania z Playera widzisz planszę z kodem błędu UN/D/RM i poniższym komunikatem? 

WYSTĄPIŁ BŁĄD Wygląda na to, że Twoja przeglądarka internetowa nie współpracuje z zabezpieczeniami odtwarzania treści (DRM). Zaktualizuj ją do najnowszej wersji lub zmień przeglądarkę.

Ten kod informuje, że w aplikacji pojawił się problem, który często powoduje wylogowanie z serwisu.  

Jak możesz sobie z tym poradzić? 

Wybierz urządzenie, z którego korzystasz, a następnie wykonaj po kolei poniższe kroki. Po każdym z niech spróbuj ponownie uruchomić materiał żeby sprawdzić, czy problem został rozwiązany. Jeśli nie zauważysz poprawy, przejdź do kolejnego kroku.
  1. Odśwież stronę player.pl: wciśnij przycisk F5 lub przyciski Ctrl+r 
  2. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki. Czyszczenie pamięci podręcznej usuwa pliki tymczasowe i pomaga zwolnić potrzebne miejsce. Możesz to zrobić przechodząc do strony: player.pl/ciasteczka. Zostaniesz wtedy wylogowany z serwisu player.pl, więc konieczne będzie ponowne zalogowanie się.
  3. Sprawdź, czy Twoje urządzenie spełnia minimalne wymagania niezbędne, aby materiały wideo były odtwarzane bez przeszkód – link do przetestowania usługi. https://player.pl/przetestuj-usluge
  4. Zaktualizuj przeglądarkę do najnowszej wersji.
  5. Wypróbuj inną przeglądarkę. Jeżeli domyślna przeglądarka nie działa, spróbuj użyć innej obsługiwanej przeglądarki. Pobierz najnowszą wersję przeglądarki Google ChromeMozilla Firefoxlub Opera i spróbuj ponownie skorzystać z serwisu player.pl.
  6. Jeżeli powyższe podpowiedzi nie rozwiązały problemu, może on wymagać dokładniejszej analizy. Skontaktuj się z nami i opisz problem oraz prześlij nam kod serwisowy Twojego komputera. Kod serwisowy to ciąg sześciu znaków, który znajdziesz po kliknięciu w pole „Kod serwisowy” w pasku menu na dole ekranu.

  Powyższe podpowiedzi nie rozwiązały problemu?

  Może on wymagać dokładniejszej analizy. Skontaktuj się z nami i opisz problem oraz prześlij nam kod serwisowy Twojego komputera. Kod serwisowy to ciąg sześciu znaków, który znajdziesz po kliknięciu w pole „Kod serwisowy” w pasku menu na dole ekranu. KLIKNIJ TUTAJ, aby przejść do formularza kontaktowego.

Tagi:
Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
37% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami