Jak zmienić kartę płatniczą?

Jeśli chcesz zalogować się na telewizorze lub przejść do zakupu usługi przez zeskanowanie kodu QR, rekomendujemy korzystanie z wbudowanego skanera kodów na swoim telefonie. W niektórych zewnętrznych aplikacjach do skanowania kodów QR pobieranych ze sklepów Google Play i Apple Store aktualnie obserwujemy pojawianie się po zeskanowaniu kodu QR nieautoryzowanych przekierowań do reklam Google, wymuszających podanie numeru karty i obciążających konto. Player nie jest odpowiedzialny za te przekierowania i nie pobiera w ten sposób płatności od klientów.
Przed autoryzacją zakupu zweryfikuj, czy odbiorcą płatności jest na pewno TVN S.A.


Pamiętaj, że podczas logowania nie jest konieczne wpisywanie numeru karty płatniczej.
W przypadku wystąpienia tego problemu prosimy o zgłaszanie tych reklam do Google i zalecamy kontakt z bankiem celem odzyskania środków poprzez zablokowanie transakcji, złożenie reklamacji lub skorzystanie z opcji chargeback.

 

W każdym momencie możesz zmienić kartę dodaną na swoim Player bez przerywania subskrypcji. 

KROK 1. Wejdź na stronę www.player.pl i zaloguj się na swoje konto.
KROK 2. W prawym górnym rogu strony kliknij w okrągłą ikonę z pierwszą literą nazwy Twojego profilu, a następnie z rozwijanej listy wybierz Moje zakupy.
KROK 3. Zejdź niżej do sekcji MOJE KARTY. Następnie kliknij DODAJ NOWĄ KARTĘ i REJESTRUJ KARTĘ. Na Twojej karcie zostaną zablokowane 2 zł w celu jej weryfikacji. Środki zostaną odblokowane w ciągu godziny.


KROK 4. Zostaniesz automatycznie przekierowany/a do strony Przelewy24, gdzie należy wprowadzić dane swojej karty.

KROK 5. Przejdź autoryzację płatności poprzez potwierdzenie jej otrzymanym kodem SMS lub przy pomocy aplikacji bankowej.

Pierwsza dodana karta staje się automatycznie Domyślna, czyli będzie obciążana w przypadku aktywowania oferty na danym koncie w Playerze. Jeśli masz na koncie jedną kartę, to stanie się ona domyślną podczas próby pobrania środków za aktywną subskrypcję. Po dodaniu kilku kart możesz wybrać, z której z nich będą pobierane środki (ustaw tę kartę jako Domyślną).

Tutaj możesz sprawdzić, w jaki sposób usunąć kartę z listy.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
52% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami