Czy muszę być zalogowany, żeby oglądać?

Nie chcesz się logować? 

Będąc niezarejestrowanym i niezalogowanym użytkownikiem Player masz możliwość obejrzenia jednego z wybranych odcinków seriali i programów z reklamami bez opłat dziennie (doba kończy się zawsze o 23:59) oraz program informacyjny: Fakty oraz Express TTV podczas ich transmisji w kanałach TVN i TTV. 

 

Chcesz założyć konto i oglądać ile chcesz za darmo z reklamami? 

Rejestracja i zalogowanie się pozwala Ci oglądać nieograniczoną ilość darmowych materiałów z reklamami na terenie całej Polski! Dodatkowo masz dostęp do wybranych kanałów LIVE i 15 kanałów nowej generacji. Jeszcze więcej interesujących treści w darmowej strefie Player (logo o zielonym kolorze - dowiedź się więcej).

 

Chcesz wykupić pakiet i oglądać najnowsze produkcje i premierowe odcinki Player Originals / HBO / Canal +? 

Załóż konto, zaloguj się, kup jeden z dostępnych pakietów Player i przenieś się do świata nieograniczonych możliwości. Oglądaj premierowe odcinki Player Originals, filmy, dokumenty, produkcje HBO lub wydarzenia sportowe, dzięki wybranej subskrypcji. Cofaj, przewijaj i zatrzymuj kanały LIVE w pakiecie Player + KANAŁY TV. Sprawdź, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy! Chcesz poznać wszystkie funkcjonalności w Playerze? Przejdź tutaj.  

Oglądaj i baw się dobrze! 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
60% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami