W jaki sposób mogę dodać lub usunąć urządzenie w Playerze?

Nie wiesz, w jaki sposób dodać urządzenie do swojego konta Player? Wystarczy, że się na nim zalogujesz – na komputerze, w aplikacji na telefonie lub telewizorze. W ten sposób urządzenie doda się automatycznie do listy dostępnej na Twoim koncie.

Pamiętaj, że możesz być zalogowany na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie. Aby dodać kolejne, musisz wylogować jedno z nich lub usunąć je z listy na swoim koncie - poniżej znajdziesz instrukcję, jak to zrobić.

Aby zarządzać swoimi urządzeniami, wystarczy, że klikniesz ikonę swojego profilu widoczną w prawym górnym rogu i w menu, które się pokaże, klikniesz „Moje urządzenia”.
Możesz teraz zobaczyć wszystkie urządzenia, które są zarejestrowane na Twoim koncie. Kliknij USUŃ, aby urządzenie zniknęło z listy.

 

Jeśli chcesz trwale wylogować jakieś urządzenie, możesz także skorzystać z opcji zmiany hasła do swojego konta i zaznaczyć opcję „Po zmianie hasła wyloguj mnie ze wszystkich urządzeń”. Tutaj możesz sprawdzić, w jaki sposób zaktualizować hasło na swoim koncie Player.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
38% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami