Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Problem z odtwarzaniem w przeglądarce mobilnej

W trakcie korzystania z Playera widzisz planszę z kodem błędu CO/S/OR i poniższym komunikatem?

MATERIAŁ NIEDOSTĘPNY Nie możemy odtworzyć tego materiału w przeglądarce internetowej na urządzeniu mobilnym. Aby uruchomić materiał, skorzystaj z aplikacji mobilnej dedykowanej dla Twojego urządzenia.

Ten kod oznacza, że próbujesz odtworzyć materiał w przeglądarce na urządzaniu mobilnym, która nie współpracuje z zabezpieczeniami. 

Jak możesz sobie z tym poradzić? 

Wybierz urządzenie, z którego korzystasz, a następnie wykonaj po kolei poniższe kroki. Po każdym z niech spróbuj ponownie uruchomić materiał żeby sprawdzić, czy problem został rozwiązany. Jeśli nie zauważysz poprawy, przejdź do kolejnego kroku.

    1. Prawdopodobnie korzystasz z przeglądarki na urządzeniu mobilnym, w której nie można odtwarzać większości materiałów w Playerze. Zachęcamy do odtwarzania materiałów na aplikacji mobilnej, którą możesz pobrać na swoim urządzeniu:
    2. Jeżeli problem pojawia się na urządzeniu stacjonarnym, konieczna będzie dokładniejsza analiza. Skontaktuj się z nami i opisz problem oraz prześlij nam kod serwisowy Twojego komputera. Kod serwisowy to ciąg sześciu znaków, który znajdziesz po kliknięciu w pole „Kod serwisowy” w pasku menu na dole ekranu. KLIKNIJ TUTAJ, aby przejść do formularza kontaktowego.
Tagi:
Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
26% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami