Czym jest Player i jak zacząć korzystać z serwisu?

Player to najbardziej uniwersalny serwis VOD w Polsce. Tutaj znajdziesz filmy, seriale, programy rozrywkowe, informacje, sport, a także kanały Na Żywo. Player to także bogata biblioteka produkcji pod marką Player Original, których nie obejrzysz nigdzie indziej! Player posiada także strefę bez opłat z kanałami nowej generacji oraz bilbioteką kultowych programów, seriali i filmów. W ramach jednego abonamentu możesz założyć do pięciu profili. Ulubione programy możesz oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie – Ty serial lub mecz, a druga osoba film! 

Korzystanie z serwisu możliwe jest po założeniu darmowego konta. Sprawdź jak się zarejestrować.

 

W naszej ofercie znajdziesz:

  • Pakiety dostępne w płatności odnawialnej dostosowane do Twoich potrzeb, każdy z nich jest szczegółowo opisany (przed zakupem sprawdź, czy tytuł, którego szukasz jest dostępny w danym pakiecie). Sprawdź naszą ofertę oraz instrukcję jak dokonać zakupu.
  • Player International – pakiet idealny, gdy na stałe przebywasz poza granicami Polski (dostępny w 27 krajach UE, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Islandii). Dowiedz się więcej.
  • Wypożyczalnia Player - filmy dostępne na 48h po uiszczeniu jednorazowej opłaty. Nie martw się, nie musisz wykupywać pakietu, by obejrzeć taki materiał. Dowiedz się więcej.
  • Karty podarunkowe, które możesz aktywować w czasie 180 dni od zakupu. Znajdziesz je w sklepie Player. Dowiedz się więcej.
  • W serwisie bezpłatnym (zielone logo Playera): wybrane odcinki najlepszych seriali i programów z reklamami oraz 15 kanałów nowej generacji z reklamami (dowiedz się wiecej)

 

Player dostępny jest na wielu urządzeniach (sprawdź, na czym możesz oglądać udostępniane przez nas materiały – z nami możesz włączyć swój ulubiony serial leżąc wygodnie na kanapie, ale też obejrzeć kanały na żywo w drodze do pracy! Niektóre materiały dostępne są również w wersji offline, czyli bez dostępu do Internetu, wystarczy, że pobierzesz je na swoje urządzenie mobilne (szczegóły).

 

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do grona użytkowników Player.

Zachęcamy do dołączenia do naszej grupy Player Bliżej, znajdziesz tam liczne konkursy oraz ciekawostki z oryginalnych produkcji Player.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
73% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami