W jaki sposób mogę kupić pakiet?

Chcesz móc oglądać programy, filmy i seriale z bogatej Biblioteki Playera? Interesujesz się sportem? A może potrzebujesz dostępu do kanałów na żywo?

W Playerze na pewno znajdziesz odpowiednią i wygodną opcję dla siebie! Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną ofertę Playera.

Pamiętaj, że player.pl jest platformą całkowicie subskrypcyjną, co oznacza, że aby z niej korzystać, musisz wykupić jeden z dostępnych pakietów.
Pakiet możesz zakupić tylko w przeglądarce (np. na komputerze) oraz w aplikacji mobilnej na telefonie z systemem Android. Opcja nie jest dostępna w aplikacji mobilnej na iOS i na telewizorze. Po uruchomieniu subskrypcji w przeglądarce / w aplikacji na Androidzie możesz korzystać z Playera także na innych urządzeniach.

Sprawdź dostępne pakiety.

Jak sprawdzić, który pakiet mam kupić? - Dowiedz się więcej.

Jestem za granicą - czy mogę oglądać Playera?

Jesteś tymczasowo za granicą, w jednym z krajów Unii Europejskiej lub w Norwegii, Islandii lub Liechtensteinie? Może wybierasz się w podróż w najbliższym czasie?
Możesz korzystać z płatnych pakietów zakupionych w Polsce i oglądać swoje ulubione programy w całej Unii Europejskiej.
Jeśli nie masz możliwości zakupienia pakietu w Polsce, mamy dla Ciebie specjalny pakiet TVN International. Można go kupić w większości krajów Unii Europejskiej oraz w Wielkiej Brytanii i Norwegii.
Pamiętaj, że ze względu na ograniczenia licencyjne za granicą, pakiet TVN International różni się zawartością od pozostałych pakietów Player.

Dowiedz się więcej o TVN International.

Dostępne metody płatności

Za większość pakietów Player możesz zapłacić kartą płatniczą – pakiet odnowi się po zakończeniu okresu rozliczeniowego. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Niektóre pakiety promocyjne są dostępne także w ramach płatności jednorazowych (płatność BLIKIEM, przelewem, kartą).

Dowiedz się więcej - przejdź do artykułu.

Chcesz zapłacić przelewem tradycyjnym (na poczcie lub w banku)? Dowiedz się więcej.

Jak kupić pakiet?

KROK 1. Otwórz stronę www.player.pl w przeglądarce internetowej na komputerze i zaloguj się na swoje konto.
KROK 2. Kliknij w „Oferta” w prawym górnym rogu strony lub kliknij tutaj.

KROK 3. W zakładce Rekomendowane lub Promocje znajdź pakiet, który Cię interesuje i kliknij WYBIERAM, aby przejść od razu do zakupu lub Szczegóły > Zobacz więcej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o danej ofercie.


KROK 4. Wybierz jedną z dostępnych metod płatności. Metodę płatności możesz wybrać, klikając w kółko po lewej stronie (np. Obok "Płatność odnawialna kartą płatniczą").

KROK 5. Zaakceptuj wszystkie wymagane zgody i kliknij w przycisk WYBIERAM.
KROK 6. W zależności od wybranej metody płatności, postępuj zgodnie z instrukcją.
Pamiętaj, że jeśli wybrałeś płatność kartą płatniczą, musisz mieć dostępne środki na swoim koncie.
Jeśli opłacisz swój pakiet, nie musisz już nic więcej robić – po zaksięgowaniu płatności otrzymasz dostęp materiałów w serwisie Player w ramach wybranej przez Ciebie oferty!

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
27% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami