Otrzymałem komunikat "Zaloguj się".

W nowej formule serwisu Player możesz oglądać materiały na 3 różne sposoby.

Jako użytkownik niezarejestrowany i niezalogowany możesz obejrzeć jeden wybrany odcinka serialu lub programu z reklamami bez opłat dziennie (doba kończy się zawsze o 23:59) oraz program informacyjny: Fakty oraz Express TTV podczas ich transmisji w kanałach TVN i TTV. Jeśli obejrzałeś/aś już wybrany odcinek, wyświetli się komunikat:

 

Jako użytkownik zarejestrowany i zalogowany obejrzysz nieograniczoną ilość darmowych materiałów z reklamami na terenie całej Polski! Dodatkowo masz dostęp do wybranych kanałów LIVE i 17 kanałów nowej generacji. Jeszcze więcej interesujących treści w darmowej strefie Player (logo o zielonym kolorze - dowiedź się więcej). Jeśli wybierzesz materiał dostępny w pakiecie, wyświetli się komunikat:

Jako użytkownik posiadający jeden z naszych pakietów masz dostęp do wybranych Player Originals, filmów, dokumentów i wiele więcej! Jeśli otrzymasz komunikat "Zaloguj się", sprawdź, czy jesteś zalogowany/a na tym samym koncie Player, na którym masz wykupioną subskrypcję.

Jesteś zalogowany/a, ale w dalszym ciągu widzisz komunikat? Skontaktuj się z nami - postaramy się pomóc jak najszybciej. Kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
33% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami