Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Jak mogę zalogować się do Playera?

Zalogować się do Playera możesz na kilka sposobów – zależy to od tego z jakiego urządzenia korzystasz. W obu przypadkach jest to bardzo proste!

 • KROK 1. Wejdź na stronę player.pl i kliknij w „Zaloguj” na górze po prawej stronie:

   

  KROK 2. Wybierz rodzaj konta, na jakie zarejestrowałeś/aś się w serwisie player.pl:

  Jeśli Twoje urządzenie zapamiętało wcześniejsze logowania, wybierz jedno z kont z listy, na które chcesz się zalogować lub kliknij w „Użyj innego użytkownika”, jeśli Twoje konto nie wyświetla się na tej stronie:

  KROK 3. Wpisz hasło we wskazane miejsce:

  KROK 4. Następnie kliknij w niebieski przycisk „Zaloguj się”:

  KROK 5. Wybierz profil, z którego chcesz skorzystać. Dlaczego warto mieć kilka profili? Sprawdź tutaj.

  KROK 6. Udało Ci się zalogować się do player.pl. Teraz możesz korzystać z usług serwisu oraz zarządzać ustawieniami swojego konta po kliknięciu w okrągłą ikonę w prawym górnym rogu strony.

   

 • KROK 1. Uruchom aplikację Playera w swoim telefonie i kliknij w „Zaloguj się”. Zostaniesz bezpośrednio przekierowany/a do strony logowania.

  Jeśli po uruchomieniu aplikacji przejdziesz od razu do poniższego widoku, kliknij w niebieską ikonę po prawej stronie ekranu.

  Możesz także zalogować się do Playera bezpośrednio w swojej przeglądarce. Wejdź na stronę player.pl. Kliknij w trzy kreski po lewej stronie, a następnie wybierz Zaloguj.

  KROK 2. Wybierz rodzaj konta, na jakie zarejestrowałeś/aś się w serwisie player.pl:

  Jeśli Twoje urządzenie zapamiętało wcześniejsze logowania, wybierz jedno z kont z listy, na które chcesz się zalogować lub zaloguj się na inne konto, klikając w Użyj innego użytkownika:

  KROK 3. Jeśli to konieczne, wpisz hasło oraz adres e-mail (jeśli to konieczne) we wskazane miejsce:

  KROK 4. Następnie kliknij w niebieski przycisk „Zaloguj się”:

  KROK 5. Wybierz profil, z którego chcesz skorzystać. Dlaczego warto mieć kilka profili? Sprawdź tutaj - przejdź do artykułu.

  KROK 6. Udało Ci się zalogować się do player.pl. Teraz możesz korzystać z usług serwisu oraz zarządzać ustawieniami swojego konta po kliknięciu w ikonę swojego profilu znajdującą po prawej stronie ekranu.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
31% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami