Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Jak mogę zalogować się do Playera?

Zalogować się do Playera możesz na kilka sposobów – zależy to od tego z jakiego urządzenia korzystasz. W obu przypadkach jest to bardzo proste!

Chcesz pozostać zalogowanym? Pamiętaj żeby podczas wprowadzania danych do logowania upewnić się, że opcja "Nie wylogowuj mnie" jest zaznaczona.

Dzięki temu za każdym razem gdy uruchomisz Playera będziesz zalogowany na swoim koncie!

 • KROK 1. Wejdź na stronę player.pl i kliknij w „Zaloguj” na górze po prawej stronie:

   

  KROK 2. Wybierz rodzaj konta, na jakie zarejestrowałeś/aś się w serwisie player.pl:

  Jeśli Twoje urządzenie zapamiętało wcześniejsze logowania, wybierz jedno z kont z listy, na które chcesz się zalogować lub kliknij w „Użyj innego użytkownika”, jeśli Twoje konto nie wyświetla się na tej stronie:

  KROK 3. Wpisz hasło we wskazane miejsce:

  KROK 4. Następnie kliknij w niebieski przycisk „Zaloguj się”:

  KROK 5. Wybierz profil, z którego chcesz skorzystać. Dlaczego warto mieć kilka profili? Sprawdź tutaj.

  KROK 6. Udało Ci się zalogować się do player.pl. Teraz możesz korzystać z usług serwisu oraz zarządzać ustawieniami swojego konta po kliknięciu w okrągłą ikonę w prawym górnym rogu strony.

   

 • KROK 1. Uruchom aplikację Playera w swoim telefonie i kliknij w „Zaloguj się”. Zostaniesz bezpośrednio przekierowany/a do strony logowania.

  Jeśli po uruchomieniu aplikacji przejdziesz od razu do poniższego widoku, kliknij w niebieską ikonę po prawej stronie ekranu.

  Możesz także zalogować się do Playera bezpośrednio w swojej przeglądarce. Wejdź na stronę player.pl. Kliknij w trzy kreski po lewej stronie, a następnie wybierz Zaloguj.

  KROK 2. Wybierz rodzaj konta, na jakie zarejestrowałeś/aś się w serwisie player.pl:

  Jeśli Twoje urządzenie zapamiętało wcześniejsze logowania, wybierz jedno z kont z listy, na które chcesz się zalogować lub zaloguj się na inne konto, klikając w Użyj innego użytkownika:

  KROK 3. Jeśli to konieczne, wpisz hasło oraz adres e-mail (jeśli to konieczne) we wskazane miejsce:

  KROK 4. Następnie kliknij w niebieski przycisk „Zaloguj się”:

  KROK 5. Wybierz profil, z którego chcesz skorzystać. Dlaczego warto mieć kilka profili? Sprawdź tutaj - przejdź do artykułu.

  KROK 6. Udało Ci się zalogować się do player.pl. Teraz możesz korzystać z usług serwisu oraz zarządzać ustawieniami swojego konta po kliknięciu w ikonę swojego profilu znajdującą po prawej stronie ekranu.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
30% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami