Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Jak mogę zalogować się w player?

Zalogować się do player możesz na kilka sposobów – zależy to od tego z jakiego urządzenia korzystasz. W obu przypadkach jest to bardzo proste!

PRZEGLĄDARKA WWW

Jeżeli chcesz oglądać player na komputerze otwórz stronę główną www.player.pl i kliknij w „Zaloguj się”, które znajduje się w prawym górnym rogu.

Zaloguj się używając swojego konta na Facebooku lub Google. Pamiętaj, że możesz także zalogować się korzystając z adresu e-mail i hasła, które podałeś podczas rejestracji.

Teraz wystarczy, że klikniesz „Zaloguj się” i możesz w pełni korzystać z możliwości jakie daje Ci player!

APLIKACJA MOBILNA

Korzystanie z naszej aplikacji mobilnej jest tak samo proste jak w przeglądarce.

Aby się zalogować znajdź w swoim smartfonie ikonkę aplikacji player i kliknij w nią. Gdy otworzy się strona główna, w lewym górnym rogu kliknij na trzy poziome kreski. Gdy menu się rozwinie, na samym dole ekranu pojawi się opcja „Naciśnij aby się zalogować”.

Tak jak w przypadku przeglądarki www możesz zalogować się danymi jakich używasz do logowania na Facebooku czy Google lub też korzystając z adresu e-mail i hasła, które podałeś podczas rejestracji.

Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie opcję i kliknij „Zaloguj się”.

Chcesz pozostać zalogowanym? Pamiętaj żeby podczas wprowadzania danych do logowania upewnić się, że opcja "Nie wylogowuj mnie" jest zaznaczona.

Dzięki temu za każdym razem gdy uruchomisz player będziesz zalogowany na swoim koncie!

Miłego oglądania!

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
28% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami