Jak mogę zalogować się do Playera?

Zalogować się do Playera możesz na kilka sposobów – wybierz urządzenie, z którego korzystasz:

 • KROK 1. Wejdź na stronę player.pl i kliknij w „Zaloguj” na górze po prawej stronie:

  KROK 2. Wybierz rodzaj konta, na jakie zarejestrowałeś się w serwisie player.pl:

  Jeśli Twoje urządzenie zapamiętało wcześniejsze logowania, wybierz jedno z kont z listy, na które chcesz się zalogować lub kliknij w „Użyj innego użytkownika”, jeśli Twoje konto nie wyświetla się na tej stronie:

  KROK 3. Wpisz hasło we wskazane miejsce:

  KROK 4. Następnie kliknij w niebieski przycisk „Zaloguj się”:

  KROK 5. Wybierz profil, z którego chcesz skorzystać. Dlaczego warto mieć kilka profili? Sprawdź tutaj.

  KROK 6. Udało Ci się zalogować się do player.pl. Teraz możesz korzystać z usług serwisu oraz zarządzać ustawieniami swojego konta po kliknięciu w okrągłą ikonę w prawym górnym rogu strony.

  Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 • KROK 1. Uruchom aplikację Playera w swoim telefonie, wybierz opcję logowania (za pomocą konta Facebook, Apple lub adresem e-mail)

   

  Możesz także zalogować się do Playera bezpośrednio w swojej przeglądarce. Wejdź na stronę player.pl. Kliknij w trzy kreski po lewej stronie, a następnie wybierz Zaloguj.

  KROK 2. Po wybraniu metody logowania adresem e-mail zostaniesz automatycznie przekierowany/a do strony Konta TVN. Wybierz rodzaj konta, na jakie zarejestrowałeś się w serwisie player.pl:

  KROK 3. Wpisz odpowiednie dane do logowania (adres e-mail/login i hasło) we wskazane miejsce i kliknij "Zaloguj się"

  Jeśli Twoje urządzenie zapamiętało wcześniejsze logowania, wybierz jedno z kont z listy, na które chcesz się zalogować lub zaloguj się na inne konto, klikając w Użyj innego użytkownika:

  KROK 5. Wybierz profil, z którego chcesz skorzystać. Dlaczego warto mieć kilka profili? Sprawdź tutaj - przejdź do artykułu.

  KROK 6. Udało Ci się zalogować się do player.pl. Teraz możesz korzystać z usług serwisu oraz zarządzać ustawieniami swojego konta po kliknięciu w ikonę swojego profilu znajdującą po prawej stronie ekranu.

  Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 • Na telewizorze możesz zalogować się na kilka sposobów - za pomocą przeglądarki www, aplikacji mobilnej oraz przez zeskanowanie kodu QR. Jeśli potrzebujesz szczegółowej instrukcji, przejdź do tego artykułu.

  Jeśli chcesz zalogować się na telewizorze lub przejść do zakupu usługi przez zeskanowanie kodu QR, rekomendujemy korzystanie z wbudowanego skanera kodów na swoim telefonie. W niektórych zewnętrznych aplikacjach do skanowania kodów QR pobieranych ze sklepów Google Play i Apple Store aktualnie obserwujemy pojawianie się po zeskanowaniu kodu QR nieautoryzowanych przekierowań do reklam Google, wymuszających podanie numeru karty i obciążających konto. Player nie jest odpowiedzialny za te przekierowania i nie pobiera w ten sposób płatności od klientów.
  Przed autoryzacją zakupu zweryfikuj, czy odbiorcą płatności jest na pewno TVN S.A.


  Pamiętaj, że podczas logowania nie jest konieczne wpisywanie numeru karty płatniczej.
  W przypadku wystąpienia tego problemu prosimy o zgłaszanie tych reklam do Google i zalecamy kontakt z bankiem celem odzyskania środków poprzez zablokowanie transakcji, złożenie reklamacji lub skorzystanie z opcji chargeback.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
36% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami