Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Odkryj Pakiet UNLIMITED

 

Co możesz oglądać w Pakiecie UNLIMITED?

 

Najlepszy wybór! Wszystkie pakiety bez ograniczeń i opcje dodatkowe HBO i Eleven Sports. 43 kanały na żywo z możliwością cofania do 24h.  

Pakiet UNLIMITED to najlepsza oferta filmowa CANAL+, AleKino+ i HBO oraz doskonała oferta sportowa obejmująca 9 kanałów, w tym CANAL+Sport, nSport+, Eurosport i 4x Eleven Sports. 


 

 

 

 

 

 

Ile kosztuje Pakiet UNLIMITED?

najlepsza oferta w player wszystkie pakiety tylko 2 zł dziennie

30 dni

80 PLN


Kup dostęp >

 

Oglądasz kiedy chcesz i na czym chcesz

oglądasz na smartfonie, tablecie, komputerze i TV

 

 

Dlaczego warto? 

 

Większość programów z ostatniego dnia do obejrzenia od nowa prosto z Programu Telewizyjnego

 


Kanały na żywo możesz oglądać jednocześnie na dwóch różnych urządzeniach. 

 

Kanały na żywo możesz przewijać nawet do 2 godzin wstecz. 

 

 

Pytania i odpowiedzi

 

.Jaki jest minimalny czas, na jaki mogę zakupić pakiet bez konieczności kontynuacji umowy?
Pakiet możesz kupić jednorazowo na 30 dni. Po 30 dniach pakiet wygasa i jeśli nie chcesz, nie musisz kontynuować subskrypcji. Możesz również wybrać subskrypcję odnawialną, wówczas pakiet będzie odnawiany co miesiąc automatycznie. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji bez żadnych konsekwencji. 
.Na jakich urządzeniach mogę oglądać materiały wideo i kanały LIVE z oferty płatnej player+?
Materiały wideo i kanały LIVE z oferty player+ możesz oglądać w przeglądarce internetowej player.pl, na aplikacjach mobilnych Android i iOS oraz telewizorach Samsung (modele niż 2012) , LG (system webOS > 2.0) i AndroidTV.
.Na ilu urządzeniach na raz mogę oglądać materiały wideo?
Mamy dobrą wiadomość: materiały wideo możesz oglądać nawet na 5 urządzeniach. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że listą urządzeń możesz dowolnie zarządzać, np.: usuwać urządzenia, na których nie chcesz już oglądać materiałów i robić miejsca dla kolejnych urządzeń. Wszystko z poziomu Twojego Konta. Kanały na żywo w tym samy czasie możesz oglądać jednocześnie na dwóch różnych urządzeniach.
.Czy mogę oglądać poza granicami Polski?
Pakiet  można kupić tylko na terenie Polski. Jeżeli wyjeżdżasz poza granice Polski masz możliwość oglądania Twoich ulubionych programów i seriali w całej Unii Europejskiej. Jeśli zapłacisz za pakiet polskim środkiem płatniczym, dostęp do pakietu w całej UE otrzymujesz automatycznie. Jeżeli nie masz możliwości zapłaty polskim środkiem płatniczym możesz przesłać nam dokumenty potwierdzające,że na stałe mieszkasz na terenie RP na podstawie których będziemy mogli odblokować możliwość oglądania poza granicami Polski.
.Czy mogę współdzielić dostęp do player z innymi?
Tak, masz możliwość utworzenie indywidualnych profili dziękii którym każdy domownik może korzystać z własnego, spersonalizowanego serwisu Player+. Na jednym koncie w serwisie Player+ można utworzyć maksymalnie pięć profili.

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
78% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami