Jak sprawdzić, który pakiet mam kupić?

Player to najbardziej uniwersalny lokalny serwis VOD w Polsce. Tutaj znajdziesz filmy, seriale, programy rozrywkowe, informacje, sport, a także kanały Na Żywo. Player to także bogata biblioteka produkcji pod marką Player Original, których nie obejrzysz nigdzie indziej! Player posiada także strefę bez opłat z kanałami nowej generacji oraz biblioteką kultowych programów, seriali i filmów. 

Tutaj możesz sprawdzić zawartość poszczególnych pakietów. Zobacz, czy oferta da Ci dostęp do wybranego materiału.

Jeśli interesuje Cię konkretny materiał, możesz to też zrobić w inny sposób sposób:


KROK 1. Wejdź na www.player.pl i zaloguj się na swoje konto. Nie wiesz jak to zrobić? Przejdź do instrukcji. Potrzebujesz pomocy w zakładaniu konta? Sprawdź tutaj, w jaki sposób możesz zarejestrować się w Playerze.
KROK 2. Kliknij w lupkę w prawym górnym rogu strony, wpisz tytuł, który Cię interesuje, a następnie kliknij w wyszukany materiał.
KROK 3. Jeśli nie masz aktywnego pakietu lub Twój pakiet nie daje Ci dostępu do wyszukanego materiału, na ekranie pojawi się przycisk WYKUP DOSTĘP (w lewym dolnym rogu odtwarzacza) lub ZARZĄDZAJ SUBSKRYPCJĄ.
KROK 4. Kliknij w ten przycisk – zostaniesz przekierowany do najtańszego pakietu, w którego skład wchodzi wybrany materiał (Jeśli widzisz napis "Nie znaleziono oferty", to oznacza, że wybrany materiał/kanał nie jest aktualnie dostępny w sprzedaży lub przebywasz w kraju, w którym są ograniczone licencje na dane treści). Pamiętaj, że jeśli wyszukałeś film z biblioteki Wypożyczalni Player (oznaczenie w prawym, górnym rogu), oznacza to, że możesz wykupić dostęp do tego materiału na określoną liczbę godzin, nie jest on natomiast częścią żadnego pakietu Player.

Tutaj możesz zobaczyć porównanie pakietów Playera.

Jesteś za granicą? Dowiedz się więcej na temat oglądania Playera poza granicami Polski.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
16% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami