Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Jak mogę zarejestrować się w player?

Rejestracja w player jest bardzo prosta i zajmie Ci dosłownie chwilę.

PRZEGLĄDARKA WWW

Otwórz stronę główną www.player.pl i kliknij „Zaloguj się”. Na ekranie Twojego monitora pojawi się okienko do logowania – w jego prawym dolnym rogu kliknij w „Zarejestruj się bez opłat".

W player zawsze masz wybór – możesz zarejestrować się korzystając z danych, którymi logujesz się do swojego Facebooka lub konta Google lub też utworzyć nowe konto.

Jeżeli zdecydujesz się na utworzenie nowego konta, wystarczy, że uzupełnisz formularz, który pojawi się na Twoim ekranie, odpowiednimi danymi i zaznaczysz zgody dotyczące ochrony danych osobowych.

Na końcu kliknij w „Zarejestruj się” i otwórz swoją skrzynkę mailową – na wskazany przez Ciebie adres e-mail przesłaliśmy maila z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego, zaloguj się i korzystaj z pełnych możliwości jakie daje Ci player!

APLIKACJA MOBILNA

Rejestracji możesz też dokonać za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wystarczy, że ściągniesz ją ze sklepu Google Play lub App Store.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji na swoim urządzeniu, na stronie głównej, w lewym górnym rogu kliknij w trzy poziome linie, dzięki którym rozwiniesz menu. Na górze ekranu kliknij w „Naciśnij, aby się zalogować.

W momencie gdy na Twoim ekranie pojawi się okienko do logowania, na dole ekranu kliknij w  „Dołącz do player! Załóż konto”.

Tak jak w przypadku przeglądarki www – możesz zarejestrować się za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, czy Google lub utworzyć nowe konto.

Wybrałeś opcję „Utwórz konto”? Uzupełnij wymagane dane w formularzu, zaznacz odpowiednie zgody i kliknij w „Utwórz nowe konto”.

Otwórz swoją skrzynkę mailową – powinien czekać tam na Ciebie mail z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego i zaloguj się danymi wskazanymi podczas rejestracji.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
59% osób uznało odpowiedź za pomocną.
Masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami